INTERWENCJE: 605 585 997

galeria

KRS

Organizacja Pożytku Publicznego 

KRS 0000322830


więcej

Adopcje

 1/

Do wyboru, do koloru, razem lub pojedynczo, są do oddania kotki dorosłe i małe, ale na tyle odchowane, że śmiało mogą już trafić do nowych właścicieli - kochających koty ludzi.

Zapewniamy, że wszystkie koty znajdujące się pod naszą opieką są oswojone, zdrowe, odrobaczone, czyściutkie i nauczone czystości. No chwila, muszę się zastanowić? Nie, nie wszystkie, bo np. niektóre maluchy nie wiedzą co to kuweta. Wystarczy jednak pokazać i postawić je na piaseczku, a chętnie będą szukać tego miejsca i na pewno tam trafią. Koty lubią załatwiać swoje potrzeby w miejscach, gdzie czują piasek pod łapkami :-)

Nasze starsze kotki są już wysterylizowane, a koty wykastrowane. Deklarujemy ze swej strony sterylizację lub kastrację dla maluchów, którą wykonamy na nasz koszt, kiedy kotki osiągną odpowiedni wiek (8-9 m-cy).

Mamy pod swoją opieką sporo starszych, oswojonych kotów, tzn. 1,5 - 2 letnich, a nawet jest 4-letni piękny biało-rudy kocur. Mamy koty wychodzące na dwór, bo lubią pobiegać po ogródku i takie co na stałe mieszkają w domu i z niego nie wychodzą, bo tylko tam czują się najbezpieczniej. Tak jak pisałam na początku - do koloru i do wyboru. Wszystkie dobrze wychowane, czyściutkie, odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane. Dla przykładu: kotka – czarno-biała, dorosła, ok. 1,5roku. Była mama kociąt, którą znaleźliśmy przy śmietniku na działkach razem z jej kociętami, została niedawno - po odchowaniu swoich pociech - wysterylizowana. Jest zdrowa, czyściutka i zaprzyjaźniona z człowiekiem. Swoją traumę już przeżyła i teraz szuka ciepłego kochającego domu. Szary, pręgowany, wykastrowany, ok. 1,5-roczny kocurek i ok. 2-letnia biała z kilkoma plamkami wysterylizowaną  kotka. Wszystkie nasze kotki są kotkami z historią, tzn. zwierzętami po przejściach, ale obecnie oswojone, czyste i zdrowe pragną jednego - ciepłego kąta i kochanych właścicieli.

Towarzystwo Pomocy Zwierzętom ANIMALS wraz ze swoimi podopiecznymi czeka na nowych, kochających opiekunów. My już pomogliśmy. Teraz czekamy na Was.

Zapraszamy do adopcji :-)

Kontakt do opiekunek kotków:

  Pani Janina    692 802 752
  Pani Jadwiga  607 962 290

ZDJĘCIA KOTKÓW W ZAKŁADCE GALERIA

 

2/

Dzień dobry,
czy znajdzie się ktoś tak dobry i czuły, kto przygarnie tę małą 6-cio miesięczną koteczkę?
ANIMALS Towarzystwo Pomocy Zwierzętom bardzo prosi kochającego i szanującego koty człowieka o pomoc w znalezieniu ciepłego domu dla tego maleństwa.
Jako trzymiesięczne biedactwo, koteczka została znaleziona na działce niedaleko Bydgoszczy i natychmiast potrzebowała pomocy człowieka i chirurga. Ciężko było ją złapać, gdyż strasznie bała się człowieka. Trochę naszego sprytu, aby w końcu „dopaść” to biedne, wychudzone, wygłodniałe i okaleczone maleństwo. Potem szybka interwencja lekarza i „chwila” na rekonwalescencję .
Ale to już przeszłość
Minęły trzy miesiące i nasza podopieczna dawno zapomniała o zabiegu. Jest zdrowa i bardzo kochana. Obecnie znajduje się pod dobrą opieką naszej tymczasowej opiekunki, pani Janinki, która nadała jej tymczasowe imię JASIA J
Mamy nadzieję znaleźć dla niej szczęśliwy dom w którym będzie czuła się kochana i zupełnie bezpieczna. Teraz wszystko zależy od Państwa.
Czy ma szansę na znalezienie właściciela i miłości ? Czy znajdzie się wśród Państwa ktoś kto przygarnie i przytuli do swojego ogromnego, przepełnionego dobrocią serca tę maleńką istotkę ?
Kiedy kotka osiągnie dojrzałości (7-8 m-cy), zapewniamy bezpłatną  sterylizację u lekarza ANIMALS TPZ.

Zainteresowanych, poważnych i rozsądnych ludzi zapraszamy do adopcji i bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z p. Janiną 692 802 752 . Pytamy o małą koteczkę Jasię.

Zapraszamy do adopcji :-)

 

 Jasia 6 m cy bJasia 6 m cy akotek 15 Jasia

kotek 16 Jasia